Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C28E100BN3
V110C28E100BN3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C28E100BN3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C28E100BN3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 100W
Product parameter
številka dela V110C28E100BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4466 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -10°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 3.57A