Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C3V3T50BS3
V110C3V3T50BS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C3V3T50BS3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C3V3T50BS3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Product parameter
številka dela V110C3V3T50BS3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4292 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 79.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 15.15A