Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C8H75BG2
V110C8H75BG2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C8H75BG2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C8H75BG2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 75W
Product parameter
številka dela V110C8H75BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4538 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 9.38A
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
  • del #:V110C8H75BG
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 8V 75W