Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V150C48T150BF
V150C48T150BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V150C48T150BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V150C48T150BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 545 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V150C48T150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 545 pcs Podatkovni list V150C Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 100V
Napetost - Vhod (maks.) 200V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.1% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Tok - izhod (maks.) 3.13A Aplikacije ITE (Commercial)