Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V28B28C150BF2
V28B28C150BF2
V28B28C150BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V28B28C150BF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V28B28C150BF2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V28B28C150BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5067 pcs Podatkovni list 28V Input Mini Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 80.9% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 5.36A Številka osnovnega dela V28B28C150