Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V28B36T150B
V28B36T150B
V28B36T150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V28B36T150B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V28B36T150B
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5854 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V28B36T150B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5854 pcs Podatkovni list 28V Input Mini Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 79.8% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V28B36T150