Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V28C24T100BF2
V28C24T100BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V28C24T100BF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V28C24T100BF2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V28C24T100BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4146 pcs Podatkovni list 28V Wide Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 82.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A
Številka osnovnega dela V28C24T100 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V28C24T100B
  • Proizvajalci:Vicor