Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V28C5M50BF
V28C5M50BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V28C5M50BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V28C5M50BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V28C5M50BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5489 pcs Podatkovni list 28V Wide Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 10A