Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V300C28T150B
V300C28T150B
V300C28T150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V300C28T150B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V300C28T150B
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 591 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V300C28T150B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 591 pcs Podatkovni list V300 Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 180V
Napetost - Vhod (maks.) 375V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input
Tok - izhod (maks.) 5.36A Številka osnovnega dela V300C28T150