Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V300C2H50BF
V300C2H50BF
V300C2H50BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V300C2H50BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V300C2H50BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 50W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V300C2H50BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4389 pcs Podatkovni list V300 Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 180V
Napetost - Vhod (maks.) 375V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 73.9%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 25A