Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V300C48T150BF
V300C48T150BF
V300C48T150BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V300C48T150BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V300C48T150BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W
Product parameter
številka dela V300C48T150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5504 pcs Podatkovni list V300 Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 180V
Napetost - Vhod (maks.) 375V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 3.13A