Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V375B8C200B
V375B8C200B
V375B8C200B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V375B8C200B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V375B8C200B
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 200W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5207 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela V375B8C200B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5207 pcs Podatkovni list V375 Input Mini Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 250V
Napetost - Vhod (maks.) 425V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 200W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.2% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Številka osnovnega dela V375B8C200