Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V375C5C50BF
V375C5C50BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V375C5C50BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V375C5C50BF
Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 993 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V375C5C50BF Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 993 pcs Podatkovni list V375 Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - delo 50W
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 5V Napetost - Vhod (maks.) 425V
Voltage - Dropout (tipičen) 250V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Serija MICRO
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial)
Polarizacija Quarter Brick Izhodna konfiguracija 1
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Številka izdelka proizvajalca V375C5C50BF Uredba o vrsticah 80.9%
Lastnosti OVP, UVLO Igralni zatiči 10A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input Opis CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Tok - prelom 3kV (3000V)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V375C5C50BG
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W