Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48B2T100BN
V48B2T100BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48B2T100BN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48B2T100BN
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W
Product parameter
številka dela V48B2T100BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5638 pcs Podatkovni list Mini Family 48V Input Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 75.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela V48B2T100