Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48B5M200B3
V48B5M200B3
V48B5M200B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48B5M200B3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48B5M200B3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 270 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V48B5M200B3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 270 pcs Podatkovni list Mini Family 48V Input Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 200W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 40A