Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48B5M200BS
V48B5M200BS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48B5M200BS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48B5M200BS
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V48B5M200BS Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4713 pcs Podatkovni list Mini Family 48V Input Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 200W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 40A Številka osnovnega dela V48B5M200