Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C15C75BF2
V48C15C75BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C15C75BF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C15C75BF2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 75W
Product parameter
številka dela V48C15C75BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5533 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 5A
Številka osnovnega dela V48C15C75 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
  • del #:V48C15C75BF
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:5554
 RFQ
  • del #:V48C15C75BN
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:737
 RFQ
  • del #:V48C15C75B2
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:5042
  • del #:V48C15C75B
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:726
  • del #:V48C15C75BG
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:682
V48C15C75BL Image
  • del #:V48C15C75BL
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Na zalogi:695
  • del #:V48C15C75B3
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V 75W