Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C24T150BN2
V48C24T150BN2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C24T150BN2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C24T150BN2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V48C24T150BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5459 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Številka osnovnega dela V48C24T150 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
  • del #:V48C24T75B
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 24V 75W