Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C28C150BL
V48C28C150BL
V48C28C150BL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C28C150BL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C28C150BL
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 685 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela V48C28C150BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 685 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 1102-1425
V48C28C150BL-ND
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 5.36A
Številka osnovnega dela V48C28C150 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V48C28C150B
  • Proizvajalci:Vicor
  • Na zalogi:686
  • del #:V48C28C75B2
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 28V 75W
  • Na zalogi:5501
  • del #:V48C28C75B
  • Opis:DC DC CONVERTER 28V 75W