Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C36T150BL2
V48C36T150BL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C36T150BL2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C36T150BL2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4545 pcs
Product parameter
številka dela V48C36T150BL2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4545 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A
Številka osnovnega dela V48C36T150 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V48C36T150B
  • Proizvajalci:Vicor
  • Na zalogi:5044
  • del #:V48C3V3C50B
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 3.3V 50W