Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C48M150BF
V48C48M150BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C48M150BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C48M150BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 281 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V48C48M150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 281 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 3.13A Številka osnovnega dela V48C48M150
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V48C48H75BN
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 48V 75W
  • Na zalogi:5174
  • del #:V48C48H75BS
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 48V 75W
  • Na zalogi:4386
  • del #:V48C48M150B