Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C5H50B
V48C5H50B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C5H50B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C5H50B
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5558 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V48C5H50B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5558 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 10A
Številka osnovnega dela V48C5H50 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:V48C5H50BF2
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • Na zalogi:5689
 RFQ
  • del #:V48C5H100BS
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 100W
  • Na zalogi:4166
  • del #:V48C5H50B3
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • del #:V48C5H50BG
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • Na zalogi:493
  • del #:V48C5H50BG2
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • del #:V48C5H50BL2
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • Na zalogi:467
  • del #:V48C5H50BG3
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • del #:V48C5H50BF3
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • del #:V48C5H100BN
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 100W
  • Na zalogi:493
  • del #:V48C5H100BL
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 100W
  • Na zalogi:438
  • del #:V48C5H50B2
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • del #:V48C5H50BL
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W
  • Na zalogi:498
  • del #:V48C5H50BF
  • Opis:DC DC CONVERTER 5V 50W