Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V72C12C150B3
V72C12C150B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V72C12C150B3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V72C12C150B3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 672 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V72C12C150B3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 672 pcs Podatkovni list 72V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 110V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.3% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Številka osnovnega dela V72C12C150