Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V72C28T150BF3
V72C28T150BF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V72C28T150BF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V72C28T150BF3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V72C28T150BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4680 pcs Podatkovni list 72V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 110V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 5.36A
Številka osnovnega dela V72C28T150 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V72C28T150B
  • Proizvajalci:Vicor