Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V72C36C150BF
V72C36C150BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V72C36C150BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V72C36C150BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V72C36C150BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 693 pcs Podatkovni list 72V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 110V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 150W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.9% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V72C36C150
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V72C36C150B
  • Proizvajalci:Vicor