Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V72C3V3C75B2
V72C3V3C75B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V72C3V3C75B2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V72C3V3C75B2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3974 pcs
Product parameter
številka dela V72C3V3C75B2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3974 pcs Podatkovni list 72V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 110V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 82.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 22.73A
Številka osnovnega dela V72C3V3C75 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V72C3V3C75B
  • Proizvajalci:Vicor