Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V72C8M100BL2
V72C8M100BL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V72C8M100BL2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V72C8M100BL2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 100W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4134 pcs
Product parameter
številka dela V72C8M100BL2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4134 pcs Podatkovni list 72V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 43V
Napetost - Vhod (maks.) 110V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 83.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 43V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Številka osnovnega dela V72C8M100 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:V72C8M100BN
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 8V 100W
  • Na zalogi:4055
  • del #:V72C8T100B3
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 8V 100W
  • Na zalogi:5813
  • del #:V72C8M100BL
  • Opis:DC DC CONVERTER 8V 100W