Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FLBY100K00F
FLBY100K00F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FLBY100K00F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FLBY100K00F
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 9610 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela FLBY100K00F Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 100K OHM 1% 1/4W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm) Serija FLB
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.343" (8.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sestava Metal Foil