Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > FLCY600R00B
FLCY600R00B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FLCY600R00B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FLCY600R00B
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 600 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 12038 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela FLCY600R00B Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 600 OHM 0.1% 1/4W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm) Serija FLC
Odpornost 600 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 600 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sestava Metal Foil