Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MAY6K1200T
MAY6K1200T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAY6K1200T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAY6K1200T
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 6.12K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 5948 pcs
Product parameter
številka dela MAY6K1200T Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 6.12K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.01%
Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) Serija MA
Odpornost 6.12 kOhms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.12 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sestava Metal Foil