Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MQ11K00L
MQ11K00L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MQ11K00L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MQ11K00L
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MQ11K00L 0.05% REELED
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 9186 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MQ11K00L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MQ11K00L 0.05% REELED Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 9186 pcs Podatkovni list Ultra Precision Resistors CatalogMP, MQ Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.05%
Temperaturni koeficient ±5ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2-SMD
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MQ
Odpornost 11 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje - Paket / primer 1812 (4532 Metric), J-Lead
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 11 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil Sestava Metal Foil