Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > PSBXR2200B
PSBXR2200B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSBXR2200B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSBXR2200B
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis PSBXR2200B 5 PPM SHUNT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 181 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PSBXR2200B Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis PSBXR2200B 5 PPM SHUNT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 181 pcs Podatkovni list Ultra Precision Resistors CatalogPSB Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±5ppm/°C Velikost / dimenzija 3.937" L x 2.362" W (100.00mm x 60.00mm)
Serija PSB Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 40W Pakiranje -
Paket / primer Radial, Rectangular Case delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Montažna funkcija Screw Holes Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Vodilni stil M3 Threaded; M6 Threaded Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 220 mOhms ±0.1% 40W Metal Foil Chassis Mount Resistor Sestava Metal Foil