Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RBDC1R000DL
RBDC1R000DL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RBDC1R000DL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RBDC1R000DL
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RBDC1R000DL 10 PPM REELED
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 11624 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela RBDC1R000DL Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RBDC1R000DL 10 PPM REELED Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija RBD
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje - Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil