Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > Y010366R5000V9L
Y010366R5000V9L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Y010366R5000V9L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Y010366R5000V9L
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 66.5 OHM 0.005% 2W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 672 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela Y010366R5000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 66.5 OHM 0.005% 2W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 672 pcs Podatkovni list S Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.005%
Temperaturni koeficient ±2ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm) Serija S
Odpornost 66.5 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 66.5 Ohms ±0.005% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Sestava Metal Foil