Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > Y112140R2000Q0L
Y112140R2000Q0L
Y112140R2000Q0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Y112140R2000Q0L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Y112140R2000Q0L
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 40.2 OHM 1/4W J LEAD
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela Y112140R2000Q0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 40.2 OHM 1/4W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13739 pcs Podatkovni list SMR1D,3D Series (Y1121,1169)
Kategorija upori Toleranca ±0.02%
Temperaturni koeficient ±2ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Serija SMR1D
Odpornost 40.2 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer 2512 J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 40.2 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Sestava Metal Foil