Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PLTT0805Z9530AGT5
PLTT0805Z9530AGT5
PLTT0805Z9530AGT5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLTT0805Z9530AGT5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PLTT0805Z9530AGT5
Proizvajalec Vishay Thin Film
Opis RES SMD 953 OHM 0.05% 1/4W 0805
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela PLTT0805Z9530AGT5 Proizvajalec Vishay Thin Film
Opis RES SMD 953 OHM 0.05% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26563 pcs Podatkovni list PLTT Series~
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±5ppm/°C Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PLTT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 215°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca PLTT0805Z9530AGT5 Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 953 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.05%
Opis RES SMD 953 OHM 0.05% 1/4W 0805 Premaz, tip ohišja Thin Film