Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR02BX153AMZMAT
CDR02BX153AMZMAT
CDR02BX153AMZMAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR02BX153AMZMAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR02BX153AMZMAT
Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 218576 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela CDR02BX153AMZMAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 218576 pcs Podatkovni list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC M (1%)
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.015µF
Debelina (maks.) BX Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1805 (4512 Metric)
Druga imena CDR02BX153AMZMAT-MIL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CDR02BX153AMZMAT Vodilni stil 0.055" (1.40mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military
Stopnja napak - Razširjen opis 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805