Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > FKP2C001501D00KSSD
FKP2C001501D00KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FKP2C001501D00KSSD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FKP2C001501D00KSSD
Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 150PF 10% 63VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela FKP2C001501D00KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 150PF 10% 63VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 705515 pcs Podatkovni list WIMA FKP 2
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1928-1216 delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 150pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 150pF