Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > FKS3D022202B00KSSD
FKS3D022202B00KSSD
FKS3D022202B00KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FKS3D022202B00KSSD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FKS3D022202B00KSSD
Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela FKS3D022202B00KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 529358 pcs Podatkovni list WIMA FKS 3
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1928-1375 delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial Zmogljivost 0.022µF