Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > MKP2G013301B00KSSD
MKP2G013301B00KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MKP2G013301B00KSSD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MKP2G013301B00KSSD
Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
Product parameter
številka dela MKP2G013301B00KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 575634 pcs Podatkovni list WIMA MKP 2
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1928-1517 delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 3300pF