Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > MKP4F032203G00MSSD
MKP4F032203G00MSSD
MKP4F032203G00MSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MKP4F032203G00MSSD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MKP4F032203G00MSSD
Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela MKP4F032203G00MSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 298703 pcs Podatkovni list WIMA MKP 4
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1928-1540 delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF