Domov > Izdelki > filtri > RF Filtri > RGTCM0806650H0T
RGTCM0806650H0T
RGTCM0806650H0T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RGTCM0806650H0T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RGTCM0806650H0T
Proizvajalec Walsin Technology
Opis THIN FILM 65 OHM 100MA
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela RGTCM0806650H0T Proizvajalec Walsin Technology
Opis THIN FILM 65 OHM 100MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 422535 pcs Podatkovni list RGTCM0806650H0T
Kategorija filtri Velikost / dimenzija 0.035" L x 0.027" W (0.88mm x 0.68mm)
Serija * Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0302 (0806 Metric), 4 Lead Druga imena 1292-1045-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.022" (0.55mm)