Domov > Izdelki > Circuit Protection > circuit Breakers > BR1C16AC
BR1C16AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BR1C16AC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BR1C16AC
Proizvajalec Weidmuller
Opis CB MCB 1P 16A
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela BR1C16AC Proizvajalec Weidmuller
Opis CB MCB 1P 16A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4481 pcs Podatkovni list BRzzzUC,SUzzzUC Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 277V
Serija BR Število Poljakov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Osvetlitev None Trenutna ocena 16A
Tip prekinjevalca - Tip aktuatorja Lever
Podobni izdelki
 RFQ
BR1616 Image
  • del #:BR1616
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Opis:BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM