Domov > Izdelki > Relays > V / I relejni moduli > SLO24IRA
SLO24IRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLO24IRA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLO24IRA
Proizvajalec Weidmuller
Opis AC/DC OUTPUT MODULE 1.8A
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela SLO24IRA Proizvajalec Weidmuller
Opis AC/DC OUTPUT MODULE 1.8A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1465 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Napetost - izhod 0 ~ 240VAC/DC
Napetost - Vhod 24VDC Tip AC/DC Output Module
Vklopite čas 0.30ms Izklopi čas 0.30ms
Style G5 Serija DELCON
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Hold Down Screw, Status LED(s)
natančen opis AC/DC Output Module Output Module 1.8A 0 ~ 240VAC/DC Output 24VDC Supply Trenutni - izhod 1.8A
Tok - vhod 15mA Barva Black