74271622S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74271622S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 74271622S |
|---|---|
| Proizvajalec | Wurth Electronics |
| Opis | FERRITE CORE 140 OHM HINGED |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 140 pcs | 280 pcs |
Product parameter
| številka dela | 74271622S | Proizvajalec | Wurth Electronics |
|---|---|---|---|
| Opis | FERRITE CORE 140 OHM HINGED | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 15962 pcs | Podatkovni list | 74271622S |
| Kategorija | filtri | Tip | Round |
| Serija | Star-Gap | Ocene | - |
| Zunanja dimenzija | 1.240" W x 1.114" H (31.50mm x 28.30mm) | Druga imena | 732-1513 |
| Tip montaže | Free Hanging | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material | 4W620 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 8 Weeks |
| Dolžina | 1.378" (35.00mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Notranja dimenzija | 0.492" Dia (12.50mm) | Impedanca @ Pogostost | 140 Ohm @ 100MHz |
| natančen opis | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 0.492" Dia (12.50mm) OD 1.240" W x 1.114" H (31.50mm x 28.30mm) Length 1.378" (35.00mm) | Oblikovanje | Hinged (Snap On), Key Required |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
74271378 - Proizvajalci:
Wurth Electronics - Opis:
FERRITE CORE 200 OHM CLAMP - Na zalogi:
7642
- del #:
74271358 - Proizvajalci:
Wurth Electronics - Opis:
FERRITE CORE 98 OHM CLAMP 27.5MM - Na zalogi:
FERRITE CORE 130 OHM HINGED 16MM - Na zalogi:
7427153S - Proizvajalci:
FERRITE CORE 165 OHM HINGED 8MM - Na zalogi:
FERRITE CORE 110 OHM HINGED 27MM - Na zalogi:
FERRITE CORE 270 OHM HINGED - Na zalogi:
25855
FERRITE CORE 90 OHM SOLID - Na zalogi:
FERRITE CORE 166 OHM SOLID - Na zalogi:
FERRITE CORE 119 OHM HINGED - Na zalogi:
FERRITE CORE 63 OHM SOLID - Na zalogi:
FERRITE CORE 66 OHM SOLID - Na zalogi:
FERRITE CORE 246 OHM HINGED 8MM - Na zalogi: