AEB100PS15
AEB100PS15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AEB100PS15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AEB100PS15
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 100W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela AEB100PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1188 pcs Podatkovni list AEB Series, 36-100 W
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 1.4 lbs (635g)
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.90" L x 2.76" W x 1.38" H (150.0mm x 70.0mm x 35.0mm) Serija AEB100 (100W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 100W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level IV natančen opis 15V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 6.67A Dolžina kabla 48" (1.22m)