AHM150PS24
AHM150PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHM150PS24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHM150PS24
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 920 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AHM150PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 1.3 lbs (589.7g)
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 7.80" L x 3.15" W x 1.45" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm) Serija AHM150 (150W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 150W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1470-1036 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Dolžina kabla 35.4" (0.9m) Odobritve CB, TUV, UL