Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > ICH5024WS15
ICH5024WS15
ICH5024WS15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ICH5024WS15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ICH5024WS15
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 50W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ICH5024WS15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1125 pcs Podatkovni list ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serija ICH
Moč (Watts) 50W Pakiranje -