Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > IEU0305S15
IEU0305S15
IEU0305S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IEU0305S15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IEU0305S15
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IEU0305S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4739 pcs Podatkovni list IEU03 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 10V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) Serija IEU03
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP Module, 4 Leads Druga imena 1470-3614
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 4.5V - 10V Input Tok - izhod (maks.) 200mA