ISE0303A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ISE0303A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ISE0303A |
|---|---|
| Proizvajalec | XP Power |
| Opis | DC DC CONVERTER 3.3V 1W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| številka dela | ISE0303A | Proizvajalec | XP Power |
|---|---|---|---|
| Opis | DC DC CONVERTER 3.3V 1W | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 26736 pcs | Podatkovni list | ISE Series Datasheet |
| Kategorija | Oskrba z energijo - Board Mount | Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - | Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 3.3V | Napetost - izolacija | 1.5kV |
| Napetost - Vhod (Min) | 2.97V | Napetost - Vhod (maks.) | 3.63V |
| Tip | Isolated Module | Velikost / dimenzija | 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) |
| Serija | ISE | Moč (Watts) | 1W |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing |
| Druga imena | 1470-4631-1 | delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število izhodov | 1 | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Lastnosti | SCP |
| Učinkovitost | 72% | natančen opis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input |
| Tok - izhod (maks.) | 303mA | Nadzorne funkcije | - |